Sognepræst
  (kirkebogsfører)
  Helle Rosenkvist
  Strubjerg 167
  9400 Nørresundby
  HROS@km.dk
  tlf. 21199476
 

 
 Præstevikar
 Ninni Lodahl Gjessing
 Strubjerg 167
 9400 Nørresundby
 NLG@km.dk
 tlf. 20378217


  Organist
  Jens Mathiasen
  jens@lindholmsogn.dk
  tlf. 23700788
 



 Organist
 Hanne Møller
 hanne@lindholmsogn.dk
 tlf. 29400160


  Kordegn
  Charlotte Amundsen
  Strubjerg 167
  9400 Nørresundby
  lindholm.sogn@km.dk
  tlf. 98172432
 


 Kirketjener
 Dion Pedersen
 dion@lindholmsogn.dk
 tlf. 98175856 kirkecenter
 tlf. 98171925 Lindholm Kirke


  Kordegn
  Signe Fonseca (orlov)
  signe@lindholmsogn.dk
  tlf. 98175856 kirkecenter
  tlf. 98171925 Lindholm Kirke

 









 Koordinator, PR-,
 Kirke- og Kulturmedarbejder
 Vacant


  Kirkegårdsleder
  (Lindholm Kirkegård)
  Thomas Baun Jensen
  Thistedvej 111
  9400 Nørresundby
  thomas@lindholmsogn.dk
  tlf. 98173185
  Kontortid kl. 11.30-12.30
  eller efter aftale.
  
 


 Gartnerarbejder
 Janni Degn Jensen
 tlf. 98173185

  

 ______________________


  Kontaktperson
 
 Lene Kristensen Hove
  Gadegårdsvej 11
  9400 Nørresundby
  hove@stofanet.dk
  tlf. 98191542/30531056
 

 


 Næstformand / kirkeværge
 Lene Guldfeldt
 Strubjerg 20, 3.
 9400 Nørresundby
 leneguldfeldt@gmail.com
 tlf. 22520424
  

 

Accepter cookies

Dette website bruger cookies bl.a. til at udarbejde statistik over anvendelsen af sitet.