Præster og kirkefunktionærer

              Sognepræst
  (kirkebogsfører)
  Helle Rosenkvist
  Strubjerg 167
  9400 Nørresundby
  HROS@km.dk
  tlf. 21199476

Sognepræst
Ninni Lodahl Gjessing
Strubjerg 167
9400 Nørresundby
NLG@km.dk
tlf. 20378217



 Sognepræst
 Anette Rask Hollesen 
 Strubjerg 167
 9400 Nørresundby
 ARS@km.dk
 tlf. 20515840


 
  Organist
  Jens Mathiasen
  jens@lindholmsogn.dk
  tlf. 23700788




 Organist
 Hanne Møller
 hanne@lindholmsogn.dk
 tlf. 29400160



 

  Kordegn/kirketjener
  Charlotte Amundsen
  Strubjerg 167
  9400 Nørresundby
  lindholm.sogn@km.dk
  tlf. 98172432

 Kirketjener/kordegn
 Dion Pedersen
 dlp@km.dk
 tlf. 40313836

 Kirketjener
Nina Simonsen
nina@lindholmsogn.dk
tlf. 98172432



 
 

  Kirkegårdsleder
  (Lindholm Kirkegård)
  Thomas Baun Jensen
  Thistedvej 111
  9400 Nørresundby
  thomas@lindholmsogn.dk
  tlf. 98173185
  Kontortid kl. 11.30-12.30
  eller efter aftale.
  

 Gartnerarbejder
 Janni Degn Jensen
 janni@lindholmsogn.dk
 tlf. 98173185

 

 Kontaktperson
 Lene Kristensen Hove
 Gadegårdsvej 11
 9400 Nørresundby
 hove@stofanet.dk
 tlf. 98191542/30531056

   

 Næstformand
 Lene Guldfeldt
 Strubjerg 20, 3.
 9400 Nørresundby
 leneguldfeldt@gmail.com
 tlf. 22520424


  



 

 

 

Accepter cookies

Dette website bruger cookies bl.a. til at udarbejde statistik over anvendelsen af sitet.